Zamówienia telefoniczne

PROMOCJA!!! DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY! Promocja ograniczona czasem!!!

Dzisiaj wszystkie zamówienia na mopy realizujemy za darmo! Bezpłatna dostawa od zamówień powyżej 120zł.

Uwaga - wszystkie opóźnienia, jak również problemy w kontakcie z nami wynikają z przenoszenia sklepu i jego totalnej reorganizacji. Wszelkie sprawy prosimy kierować na nasz adres mailowy. Przyjmujemy zamówienia telefoniczne 24 godziny na dobę,

tel 22 297 13 18, oraz tel.
570 971 060

27 grudnia działamy od 11:00 do 16:00
Obok zamówień internetowych przyjmujemy zamówienia telefoniczne pod numerem:
22 297 13 18 oraz 22 297 13 17 oraz tel. 570 971 060. Telefon czynny jest praktycznie 24h na dobę. Nawet gdy nie odbierzemy natychmiast (co zdarza się rzadko) to oddzwonimy.

Sklep fizyczny w Warszawie

W grudniu pracujemy codziennie od 11:00 do godziny 18:00 a w sobotę od 11:00 do 16:00. Nasz sklep posiada siedzibę w Warszawie pod adresem Al. Jana Pawła II 43a lokal 23b (Pasaż Muranów, poziom minus jeden) 01-001 Warszawa. Na miejscu można zapoznać się z oferowanymi produktami. Zapraszamy!


Wyświetl większą mapę

Kup prezent w dancemat.pl - nie płać dodatkowo za wysyłkę!

Polecamy też uwadze nasz sklep internetowy dancemat.pl - gdzie można zamówić wiele interesujących produktów - szczególnie dobrych na prezent. Klientom mopparowy.pl oferujemy możliwość połączonej bezpłatnej wysyłki - przy składaniu zamówienia w dancemat.pl wystarczy wprowadzić w polu bon rabatowy hasło "mop" aby uzyskać bezpłatną przesyłkę (np. w celu otrzymania w jednej paczce zamówienia z mopparowy.pl i dancemat.pl ).
Polecamy też naszego bloga dedykowanego mopom parowym mopy parowe blog - ukazywać się tam będą praktyczne porady, filmy, prezentacje mopów parowych.

Serwis - naprawa mopów parowych

Telefon do serwisu 22 297 13 17. 

Prowadzimy specjalistyczny serwis mopów parowych, wykonujemy wszystkie naprawy, naprawiamy wszystkie urządzenia parowe. Posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie a nasze naprawy objęte są gwarancją.

Posiadamy siedzibę w Warszawie, jednak działamy na terenie całego kraju. 

Jeżeli masz problem ze swoim urządzeniem - skontaktuj się z nami. 

Oprócz mopów parowych wykonujemy remont wszelkich urządzeń elektronicznych, rtv i drobnych AGD, ze szczególnym uwzględeniem wyrobów chińskich. 

Mopy parowe najczęściej ulegają awarii w wyniku niepoprawnego użytkowania. Badzo często trafiają do nas mopy zakamienione, w stanie fatalnym. W dowolnym wypadku jesteśmy w stanie temu zaradzić, pomóc - dysponujemy bowiem wszelkimi niezbędnymi podzespołami jak i kompleksową wiedzą w zakresie napraw mopów parowych. 

Prawie żaden ze sprzedawców w kraju nie respektuje gwarancji bądź jej nie udziela. Dzieje się tak z kilku powodów - główna przyczyna dotyczy oczywiście niskiej ceny w ramach której nikomu zwyczajnie nie opłaca się prowadzić obsługi posprzedażowej. Z tego względu mamy pełne ręce roboty. 

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.